Vykonné HTPC v malej škatuľke – Asrock Vision 3D

Kto hľadá malé ale výkonné pc v slušnom dizajne a vhodné aj na hry tak mám celkom dobrý tip, je ním Asrock Vision 3D. Tí z Vás čo už nejakú dobu poškuľujú po niečom podobnom, tak asi už poznáte značku ASRock. Známy to výrobca HW komponentov ale aj malých PC postavených na starej známej ION/ION2 platforme, ale ich najnovší počin stojí za zmienku. Ide o HTPC postavené na základe mobilných procesorov Intel® Core™ i7/i5/i3 a s grafickou kartou NVIDIA® GeForce GT425M. Táto konfigurácia už dáva tušiť že je to slušný stroj nielen na pozeranie BluRay, ale aj na zábavu a prácu. Okrem toho to celkom slušne vyzerá a rozhodne sa za tento kúsok HW vo vašej obývačke nebudete musieť hanbiť :-). Keď sa pozrieme trocha bližšie na špecifikáciu tak sa môžeme tešiť na plnú podporu 3D HD obsahu, HDMI 1.4a, podpora pre HDMI Audio (Dolby True HD & DTS HD Master Audio), THX TruStudio PRO™, USB 3.0, Wifi N, diaľkové ovládanie, … .

ASRock Vision 3D

Jedinou nevýhodou je asi cena ale ináč je to skvelé zariadenie a hlavne univerzálne. Zvládne v podstate všetko, od pozeranie 3D BluRay filmov cez kancelársku prácu až po hranie hier, a to rozhodne nieje zlé :-). Pre detailnejšie informácie navštívte stránky výrobcu ASRock Vision 3D.

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude uverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.